Vandentiekio ir nuotekų šalinimo projektavimas

Švaraus vandens mums reikia kiekvieną dieną – gerti, plauti, laistyti, naudoti pramonėje ir tt. Švaraus vandens prieinamumą užtikrina veikiantys vandens vamzdynai. Vandentiekio vamzdžiai tiekia švarų vandenį namų ūkiams, o užterštas vanduo per valymo įrenginius grąžinamas į gamtą.

Kad švarus vanduo būtų prieinamas visiems

Kad švarus vanduo ir gerai veikiančios kanalizacijos sistemos būtų prieinamos visiems, reikia aukštos kokybės ir teisingai suprojektuotų vamzdynų ir įrangos. Kasdienis UAB „Realprojektas“ darbas apima vandens tiekimo ir kanalizacijos sistemų projektavimą, atitinkantį klientų ir vartotojų poreikius. Norėdami parengti gerą projektą, laikomės galiojančių normų ir standartų. Mūsų komanda turi didelę patirtį šioje srityje. Projekto rengimas vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su Užsakovu, partneriais ir kitais atitinkamų sričių specialistais.

Naujausi sprendimai

Mes investuojame į savo ateitį ir darbuotojų kvalifikaciją, mokome savo darbuotojus neatsilikti nuo nuolat tobulėjančių technologijų ir produktų. Savo darbe naudojame aukštos kokybės programinę įrangą ir kuriame 3D sprendimus išoriniams tinklams, kuriais galima pagrįsti BIM modelius.

Sprendimai, su kuriais dirbame kiekvieną dieną:

  • Lietaus kanalizacijos vamzdynai
  • Slėginiai kanalizacijos vamzdynai
  • Inžinerinių tinklų prijungimo taškų projektavimas
  • Nuotekų ir lietaus vandens siurblinės ir vandens valymo įranga