Apie mus

„Realprojektas“ yra konsultacinė įmonė, siūlanti infrastruktūros projektavimo paslaugas. Siūlome individualius sprendimus geležinkelių, kelių ir kitoms infrastruktūros bei komunikacijos projektams. Mus rasite patyrusiu ir patikimu partneriu Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Švedijoje.

Įmonė konsultuoja, planuoja, projektuoja ir valdo projektavimo darbus, susijusius su geležinkeliais, keliais, tiltais, tuneliais, vandens ir kanalizacijos tinklais, elektros ir ryšių komunikacijomis bei vandens infrastruktūra tiek privačioms, tiek valstybinėms įmonėms. Mūsų paslaugos taip pat apima geodezinius matavimus ir pasirengimą geologiniams tyrimams.

Tarptautiniai ryšiai Šiaurės Europoje

Nuo pat „Reaalprojekt“ įkūrimo 2001 m. Įmonė išaugo į vieną didžiausių inžinerinio projektavimo paslaugas teikiančių įmonių Estijoje, turinčią dukterinių įmonių Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Švedijoje.

Grupę sudaro: SIA „Realprojekts“ (LV), UAB „Realprojekt“ (LT), „Reaalprojekt AB“ (SWE), SIA „Latvijasmernieks.lv“ ir OÜ „G.E.O. Grupp. Grupėje dirba 150 žmonių.

Klientai tiek iš viešojo, tiek iš privataus sektoriaus

Daugiau nei pusė visų užsakymų gaunama iš viešojo sektoriaus. Didžiausias mūsų klientas yra „Rail Baltic Rail“, kuris sudaro daugiau nei 40% visos mūsų apyvartos. Be to, mes bendradarbiaujame su daugeliu Estijos savivaldybių. Privačiame sektoriuje aptarnaujame beveik visas pagrindines infrastruktūros statybos ir konsultavimo įmones. „Ikea“ taip pat yra vienas iš mūsų partnerių.

Mūsų pagrindinės vertybės

MISIJA

„Reaalprojekt“ misija yra padėti klientams pasiekti savo tikslus kuriant tvarius ir saugius infrastruktūros sprendimus.

VIZIJA

Mes žinome, kad sparčiai augantis pasaulio gyventojų skaičius vis labiau apkrauna supančią aplinką. „Reaalprojekt“ vizija – kurti tvarią mūsų vaikų ateitį.

VERSLO FILOSOFIJA

Kokybiškos konsultacijos yra geros gyvenimo aplinkos kūrimo pagrindas.